Wykończenie

Odzież medyczna  BALMARQ dostępna jest na zamówienie w 3 standardach wykończenia . Z uwagi pracochłonność wykonania ceny dla różnych wykończeń są inne . Uwaga ! Jeśli przy danym modelu nie ma pola wyboru "wykończenie" będzie on wykonany w standardzie Basic 

1. Wykończenie podstawowe Basic , charakteryzuje się prostymi , zaprasowanymi , łączeniami i przeszyciami szwem pojedyńczym . Kiszenie wzmocnione sa jedynie gęstszym przeszyciem w newralgicznych miejscach . 

       

2. Wykończenie Middle  to pośrenie rozwiązanie i odróżnia się od podstawowego dodatkowym pojedyńczym przeszyciem łączeń i szwów na 2 lub 7 mm oraz kieszeniami wzmocnionymiryglami maszynowymi . 

      

                                              2 mm                       7 mm                       7 mm

3. Premium to wygląd i jakość odzieży na wysokim poziomie , czyli newralgiczne szwy wzmocnione przeszyciami dwuigłowymi mocniejszymi nićmi , kieszenie zabezpieczone ryglami maszynowymi , napy wzmocnione . Stosowane jest przede wszystkim w odzieży przeznaczonej do sprzedaży detalicznej . 

    

Uwaga ! Jeśli przy danym modelu nie ma pola wyboru "wykończenie" będzie on wykonany w standardzie Basic . Większość modeli dostępnych ze stanów magazynowych sklepu , wykonane sa w standardzie Middle i Premium .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl